پنج شنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

بایگانی/آرشیو ماهانه: تیر ۱۳۹۴

Family and Friends 1B – Miss Jamali

Report Sheet Level: Family and Friends 1B Teacher’s Name: Miss Jamali Time: 4-6 Date: Mondays-Thursdays NO Name Midterm 20% Class Participation 20% Homework 20% Class Activity 20% Final Exam 20% Total 100% ۱ Ayda Mohammadzadeh ۲۰ ۱۸ ۲۰ ۲۰ ۱۸٫۵ ۹۶٫۵ ۲ Maryam Mohammadzadeh ۱۲٫۳۳ ۱۶ ۱۹ ۱۷ ۱۲٫۸۳ ۷۷٫۱۶ ۳ Amir abbas Mohammadian ۱۹٫۳۳ ۱۸ ۲۰ ۱۹ ۱۵٫۳۳ ۹۱٫۶۶ ... بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام آزمون های آزمایشی نظام مهندسی معماری

آغاز ثبت نام آزمون های آزمایشی نظام مهندسی معماری

آزمون های آزمایشی نظام مهندسی معماری آزمون طراحی آزمون طراحی در دو تاریخ زیر برگزار میگردند. تاریخ آزمون اول طراحی: جمعه ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۴ تاریخ آزمون دوم طراحی: یکشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۴ کلاس رفع اشکال آزمون برای کسانی که بطور مجزا جهت کلاس رفع اشکال ثبت نام کرده اند روز جمعه ۲۶ تیرماه ساعت ۵ بعد از ظهر ... بیشتر بخوانید »

TOPNOTCH 2 A – Miss Mamoodpoor

Report Sheet Level: ۲A Teacher’s Name: Miss Mahmoodpoor Time: 15 – ۱۸ Date: 03/04/94 NO Name Midterm 15% Class Participation 20% Story Activity 5% Story Test 5% Homework 10% Class Activity 15% Final Exam 15% Oral 15% Total 100% ۱ M – Teymurian ۱۲٫۹۹ ۱۹ ۳ ۳٫۷۵ ۱۰ ۱۴ ۱۱٫۷۵ ۱۳ ۸۷٫۴۹ ۲ Kh – Amiri ۱۳٫۷۵ ۲۰ ۵ ۴٫۲۵ ... بیشتر بخوانید »

تصاویر اولین جشن  برگزیدگان علمی زبان انگلیسی

تصاویر اولین جشن برگزیدگان علمی زبان انگلیسی

بیشتر بخوانید »

Connect 1A – Miss Jamali

Report Sheet Level: connect 1A Teacher’s Name: Miss Jamali Time: 4-6 Date: Monday-Thursday NO Name Midterm 20% Class Participation 20% Homework 20% Class Activity 20% Final Exam 20% Total 100% ۱ Fatemeh Bonegazi ۱۴٫۵ ۱۶ ۱۵ ۵ ۱۶ ۶۶٫۵ ۲ Parnian Sangoori ۱۹٫۵ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۱۹٫۵ ۹۹ ۳ Saghar Jamali ۱۸ ۱۸ ۲۰ ۱۷ ۱۳٫۵ ۸۶٫۵ ۴ Hasti Rafat ... بیشتر بخوانید »

Four Corners 3A – Mr. Monfared

Report Sheet Level: Four Corners 3A Teacher’s Name: Mr. Monfared Day: Sat – Wed ———– Time: 19-21 NO Name Midterm 20% Class Participation 20% Homework 20% Class Activity 20% Final Exam 20% Total 100% ۱ Maryam Mohseni ۱۶٫۸ ۱۸ ۱۵ ۱۴ ۱۵٫۶ ۷۹٫۴ ۲ Melina Roshan Zamir ۱۴ ۲۰ ۱۵ ۱۴ ۱۶٫۲ ۷۹٫۲ ۳ Haniye Nik Nia ۱۴ ۲۰ ۱۵ ... بیشتر بخوانید »

اولین جشن برگزیدگان علمی زبان انگلیسی

اولین جشن برگزیدگان علمی زبان انگلیسی

اولین جشن برگزیدگان علمی زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران واحد بوشهر روز سه شنبه ۲۶/۳/۹۴ ساعت ۱۹ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی ۹ دی برگزار شد.  این مراسم با هدف تقدیر از دانشجویان برتر کلاسها و اهداء مدارک بین المللی دانشگاه کمبریج انگلستان شامل بخشهایی همچون سخنرانی حاج آقا حق پرور مدیریت ارشد وزارت دفاع در استان بوشهرو مدیر ... بیشتر بخوانید »

Kid’s Box 1B – Mrs. Jamshidi

Report Sheet Level: Kid’s Box1B Teacher’s Name: Mrs. Jamshidi Day: Sun-Tue Time: 20:00 to 21:00 NO Name Midterm 20% Class Participation 20% Homework 20% Class Activity 20% Final Exam 20% Total 100% ۱ Mohammad Amin Gharibi ۹٫۷۵ ۱۷ ۱۷ ۱۸ ۱۴ ۷۵٫۷۵ ۲ Fatemeh Derispuryan ۱۲٫۷۵ ۱۷ ۲۰ ۲۰ ۱۸٫۵ ۸۸٫۲۵ ۳ Fatemeh Esmaili ۱۴ ۱۵٫۵ ۲۰ ۱۸ ۱۴ ۸۱٫۵ ... بیشتر بخوانید »

Four Corners 3A – Mr. Salimi

Report Sheet Level: Four Corners 3A Teacher’s Name: Salimi Day: Mon. & Thur. Time: 19-21 Date: NO Name Midterm 20% Class Participation 20% Homework 20% Class Activity 20% Final Exam 20% Total 100% ۱ Hamid Hafezi – ۲ – – – ۲ ۲ Amir Jamali ۱۰ ۲۰ ۱۶ ۱۷ ۱۷ ۸۰ ۳ M.R.Keshavarz ۱۱ ۱۴ ۱۸ ۱۸ ۱۹ ۸۰ ۴ ... بیشتر بخوانید »

دوره های آموزشی کامپیوتر کودک و نوجوان استارت خورد

دوره های آموزشی کامپیوتر کودک و نوجوان استارت خورد

امروز چهارشنبه اولین روز برگزاری دوره های تابستانه سال ۹۴ کامپیوتر برای گروه سنی کودک و نوجوان بود که سنین ۴ تا ۱۷ سال را شامل می شود. برنامه کلاسی شروع شده کودک و نوجوان به قرار زیر است:   فتوشاپ مقدماتی نوجوانان روزهای زوج ساعت ۹ تا ۱۱ صبح با تدریس خانم مرضیه مزرعه ICDL2 نوجوانان روزهای زوج ساعت ... بیشتر بخوانید »