دوشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۷

چرا مجتمع فنی تهران؟

جهان امروز با تحولاتی شگرف مواجه است از جمله پیشرفت های روزافزون علمی و فنی.در جوامع مختلف شاهد ویژگی های گوناگونی هستیم که برای آموزش افراد آن جامعه نیازمند شناخت دقیق از آنها می باشیم. مجتمع فنی تهران به این منظور تمامی امکانات و ظرفیت های خود را از جمله استفاده از پرسنل توانمند و متخصص در زمینه های کاری مختص خود بکار گرفته است تا بتواند با توجه به نیازها و اهداف آموزشی مدنظر، خدماتی ارزنده ارائه نماید.

در حوزه ICT مفتخر به برگزاری تمامی دوره های فنی و تخصصی با بالاترین متد آموزشی در کشور و ارائه آخرین سرفصل های دوره ها در محیطی کاملا تخصصی و با استفاده از برترین اساتید متخصص و دانشگاهی هستیم. در پایان دوره با اخذ آزمون به صورت آنلاین به دانشجویان شرکت کننده در تمامی مقاطع سنی مدارک معتبر بین المللی اهداء می گردد.

در حوزه زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران واحد بوشهر موفق به اخذ مجوز انحصاری ISLPR استرالیا گردیده است که در زمینه برگزاری امتحانات بین المللی زبان انگلیسی و دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی تحت استاندارد ISLPR فعالیت دارد همچنین این مرکز آموزشی تنها مکان برگزاری آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج انگلستان در استان بوشهر می باشد که مستقیما با نظارت ممتحن رسمی این دانشگاه برگزار می شود.

مجتمع فنی تهران با بیش از ۳۰ سال سابقه ، بزرگترین موسسه ی آموزشی خصوصی در کشور با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص ، ماموریت خود را گسترش و ارتقاء خدمات آموزشی،تولید و انتشار کتاب،نشریات ، ارائه محصولات و خدمات مبتنی برICT در حوزه فناوری، هنر و کسب وکار و ارائه خدمات آموزشی در حوزه زبان انگلیسی تعریف می کند . مدیریت دانش محور ، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیت های متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال موثر ،وجه تمایز این سازمان می باشد. در آخر مجتمع فنی تهران به عنوان موسسه برتر ایران به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات یا محصولات آن به طور مطلوب بهره مند شود.

برای آشنایی بیشتر میتوانید کلیپ معرفی مجتمع فنی تهران واحد بوشهر را مشاهده نمایید و یا توسط دکمه های زیر آن را دریافت کنید.

دریافت کلیپ با کیفیت پایین فرمت MP4 – 18 مگابایت دریافت کلیپ با کیفیت پایین فرمت FLV – 41 مگابایت

             دریافت کلیپ با کیفیت متوسط  فرمت MP4 – 45 مگابایت                  دریافت کلیپ با کیفیت بالا فرمت MKV – 97 مگابایت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.